CHINA: NAN TUR KU SA E BERDAD DI E VENENU PA MATA YIU DI KORSOW TA UN KRIMINAL.

Image result

From: Ronald Wederfoort <ronald_wederfoort@yahoo.com>
To: “marije@vadersadvocaten.com” <marije@vadersadvocaten.com> 
Cc: Liustex-gmt <liustex-gmt@163.com>; Winduliu <winduliu@163.com>; “cgc.curacao@gmail.com” <cgc.curacao@gmail.com>; Lius <lyd2478661603@foxmail.com>; Deborah Fernandez <angely1057@yahoo.com>; Jorge Sulbaran <jorgesulbaran@outlook.com>; Norwin Ferero <rdjeron@hotmail.com>; Ronald Wederfoort <nesara0004@gmail.com>; Glenn Sulvaran <gsulva@yahoo.com>; Lisa Capriles <chicu.capriles@mcb-bank.com>; Gerrit Schotte <gerrit@gerritschotte.com>; Dwight Rudolphina <dwightrud@yahoo.com>; Yves Guillaume Cooper I. <yvesgcooper@yahoo.com>; Anouchka Van Miltenburg <voorzitter@tweedekamer.nl>; Amigoe <redactie@amigoe.com>; Gilmar Pisas <gilmar7128@hotmail.com>; Wolfred Merien <wrmerien@hotmail.com>; Laprensa <laprensa@laprensacur.com>; Ambassador Lee Emil Wanta <somam@prodigy.net>; Vigilante <redakshonvigilante@netlinks.cw>; Dennis Benschop <dbenschop24@yahoo.com>; Francis Mathilda <mathilda009@hotmail.com>; Aldebert Rooijer <avgradv@yahoo.com>; Melvin Cijntje <maccijntje@gmail.com>; Mygalda Margaretha <mygalda.margaretha@caribjustitia.org>; Emsley Tromp <e.tromp@centralbank.cw>; Howard Suares <lastcall.cba@gmail.com>; John James Willekes <johnjameswillekes@rocketmail.com>; Morgan A. Isenia <morganisenia@gmail.com>; Nataly Antonia Petronia <nataly@mas99.com>; Alex Rosaria <alex.rosaria@hotmail.com>; Juny Joseph <junyjoseph@gmail.com>; Qboy Azn <qboyazn@gmail.com>; Dennis Benschop <dbenschop80@hotmail.com>; Heiko de Jong <heiko.dejong@caribjustitia.org>; Hensley Felix Koeiman <worldcitizen.cur@gmail.com>; Fiesta FM <notisia@fiesta.fm>; Franklin Haseth <f.haseth@uts.cw>; PS-Jaime Cordoba <jaime.cordoba1@hotmail.com>; Carl Taylor <taylorcllaw@gmail.com>; Anthony Godett <agodett58@hotmail.com>; Kenneth Gijsbertha <kgijsbertha@refineriaisla.com>; Gumbs Ra <ra.gumbs@yahoo.com>; Paul De Geus <p.degeus@uts.an>; Glenn Thomas <thomasg201@hotmail.com>; Gerritschotte Info <info@gerritschotte.com>; Kenneth Gijsbertha <kgijsbertha@gmail.com>; Minguel Goedgedrag <mijogo63@hotmail.com>; Selena Scharbaai-Bregita <selena.scharbaai@caribjustitia.org>; Hensley Koeiman <worldcitizen_cur@hotmail.com>; Terrence Hernandez | Financial Services <terry@hernandez-associates.com>; Jachmin Pinedo <jachmin@gmail.com>; Julio Eisden <juleseisden@yahoo.com>; Zita Jesus-Leito <zitajesusleito@gmail.com>; Karel Koeijers <chiefkoei@yahoo.com>; Levi Silvanie <levisilvanie@gmail.com>; Cbatelevision News <news@cbatelevision.com>; Edwards Clemencia <soldaat1958@gmail.com>; Vigilante <redakshonvigilante@netlinks.an>; Humphry Zimmerman <agusinhumphrey@hotmail.com>; Henry Veeris <hveeris@hotmail.com>; Navia Eloise <tevintee@hotmail.com>; Reboot NV <ashursolognier@reboot-curacao.com>; Nelson Navarro <nelson.navarro@hbnlaw.com>; Redactie | NIW <redactie@niw.nl>; Noticia Telearuba <noticia@telearuba.aw>; Edwin Minguel <mingaminguel@hotmail.com>; Harry Montesant <harry.mon@live.nl>; Junior Tecla <juniortecla@hotmail.com>; Kiko Ta Pasando Wall <kikotapasando@outlook.com>; Omayra Leeflang <omayraleeflang@gmail.com>; Maureen Kuster Jansen <aimee@ziggo.nl>; Deltha Edukativo <deltha927@hotmail.com>; “redactie@volkskrant.nl” <redactie@volkskrant.nl>; Amparo Dos Santos <amparo300916@hotmail.com>; Mirto Murray <murray@sms-advocaten.com>; Arlene Parris <a.parris@uts.cw>; Carlos Monk <carlos.monk@hotmail.com>; Dick Piar <dick.piar@caribjustitia.org>; Michaël Temmerman <redactienbo@nieuwsblad.be>; Astrid Schenker <a.schenker@centralbank.cw>; Eugene Rhuggenaath <erhugg@gmail.com>; Eugene Cleopa <eucleo@hotmail.com>; Extra <redactie@extra.cw>; Edna Willekes <kuumbadecor@yahoo.com>; Extra <redactie@extra.an>; Benschop Ebi <eby.benschop@gmail.com>; Redakshon Ultimo <redakshon@ultimo.cw>; Ronald Marlin <ronald_marlin@hotmail.com>; Redakshon Ultimo <redakshon@ultimo.an>; Tony Veth <tony.veth@mcb-bank.com>; Amerigo Thodé <qusythode@gmail.com>; “unqieries2@un.org” <unqieries2@un.org>; Ombudsman Curacao Info <info@ombudsman-curacao.cw>; Ronald Wederfoort <ronald_wederfoort@yahoo.com>; Roland Rooi <r.rooi@centralbank.cw>; Bob Harms <bobharms1@gmail.com>; Wini Margarita <mash4band@hotmail.com>
Sent: Monday, May 22, 2017 9:27 AM
Subject: CHINA: NAN TUR KU SA E BERDAD DI E VENENU PA MATA YIU DI KORSOW TA UN KRIMINAL.

Inline image

Bon dia mi ruman nan di KORSOW,  Bosnan ku tabata sa tur kos

di e plan DIABOLIKO pa ELIMINA YIU KORSOW NAN BOSNAN TUR

TA

KRIMINAL

MI TA SPERA BOSNAN KOMPARTI E VIDEO KU TUR HENDE,

E CHINESE NAN LO TRESE HUSTICIA ARIBA TUR E KRIMINAL NAN

AKI.

BENDISHON MI RUMAN NAN.

BOSNAN RUMAN  RONALD.

 

   Skype: Ronald.Wederfoort

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s