07 MARCA 2018 NOWOŚCI: JESTEM ŚWIATŁEM I WSZYSTKO JESTEŚMY ŚWIATŁEM KREATORA TUTAJ MOJE DOWODY I MOJE DOŚWIADCZENIA MOJEGO ŚWIATŁA.

Jestem światłem i ty też.

Wcielasz światło, gdy się wcielasz.

Kiedy jesteś wystarczająco odważny, aby po prostu być sobą i zapomnieć o tym.

Kiedy decydujesz się nie być dłużej przywiązanym do żadnego wyniku poza wyrażeniem twojej tożsamości.

WIDEO YOUTUBE:

India.Arie – I Am Light (Lyric Video)

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.youtube.com/embed/ism8dBjxKvc&xid=17259,1500004,15700021,15700043,15700105,15700124,15700149,15700168,15700173,15700201&usg=ALkJrhisG8D3Zn9m0-jx2ug86Gm7oxHMsA

Opublikowano 26 czerwca 2013 r
Teledysk z Indii. Arie wykonuję I Am Light.

LIRYCZNY
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM ŚWIATŁEM
NIE JESTEM RZECZY MOJEJ RODZINY.
NIE JESTEM GŁOSAMI W MOJEJ GŁOWIE.
NIE JESTEM KAWAŁKÓW BROKENNOŚCI WEWNĄTRZ.
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM ŚWIATŁEM
NIE JESTEM BŁĘDAMI, KTÓRYCH MIAŁEM
LUB JAKIEKOLWIEK RZECZY, KTÓRE POWODUJE MNIE BÓL.
NIE JESTEM KAWAŁKAMI DREAMU, KTÓRY ZOSTAŁEM POZDROWIENIA.
JAM JEST LIGA
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM ŚWIATŁEM
NIE JESTEM KOLOREM MOICH OCZU.
NIE JESTEM SKÓRĄ NA ZEWNĄTRZ.
NIE JESTEM MOJĄ WIEKIEM
NIE JESTEM MOIM WYŚCIGIEM
TO WSZYSTKIE ŚWIATŁO
TO WSZYSTKIE ŚWIATŁO
CAŁE ŚWIATŁO
CAŁE ŚWIATŁO
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM ŚWIATŁEM
JESTEM DEFINIOWANYM BOSKOŚCIĄ
JESTEM BOGIEM WEWNĄTRZ
JESTEM GWIAZDĄ
KAWAŁKO WSZYSTKIEGO
JESTEM ŚWIATŁEM

JESTEM WOJOWNIKIEM ŚWIATŁA

 

SZANOWNI BRACI I SIOSTRY,

JAK JESTEŚ CAŁKOWICIE DZISIAJ, CHCIAŁAM DZIAŁAĆ MOJE DOŚWIADCZENIA MOJEGO ŚWIATŁA.
JESTEM ŚWIATŁEM JUŻ RÓWNIEŻ I MOŻNA ZOBACZYĆ MOJE WŁASNE ŚWIATŁO.

JEŚLI PODNOSAM I ZATRZYMA MOJE OCZY I WCIĄŻ PRZEGLĄDAĆ, MOŻNA ZOBACZYĆ ŚWIATŁO LIGHT.

A TERAZ PRZY ZWIĘKSZENIU ENERGII MOJE ŚWIATŁO JEST DŁUŚNIEJSZE JASNO, MOŻE ZOBACZYĆ PRZED MNĄ, DODAĆ WSZYSTKO, CO PRZED MNĄ.

ZROBIĆ, CO WIDZĘ, MOŻNA ZOBACZYĆ FALE DWÓCH ŚWIATŁA TWÓRCY TWEGO MYŚLENIA.KTÓRE SĄ DWIE, ŚWIETNE MATKI ŚWIATŁO I ŚWIATŁO OJCA.

OBUJĄ ONE WIDZIĆ, W JAKI SPOSÓB ZWIĄZANO Z KAŻDYM INNYM, A TY MOŻESZ ZOBACZYĆ RÓŻNE KOLORYSTYKI KOŃCZĄCE ENERGIĘ Z KAŻDYM INNYM.

WIEM, ŻE NIE JEST CIAŁEM, WIEM, ŻE JESTEM ŚWIATŁEM, MYŚLĄ TWÓRCEGO, KTÓRA WYRAŻA MÓJ BÓG W WSZECHŚWIECIE.

WIĘC NAS WSZYSTKIE JEST LEKKIE.


MIŁOŚĆ I ŚWIATŁO.

MOJE WIDEO, KTÓRE UDOSTAWIAŁEM MOJE DOŚWIADCZENIA JAKO LEKKIEGO BYCIA.
Przepraszam za to w języku ANGIELSKIM.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.youtube.com/embed/XeKE-XfXOoY&xid=17259,1500004,15700021,15700043,15700105,15700124,15700149,15700168,15700173,15700201&usg=ALkJrhipI-PKuPidJMbDLd0-vKI0FW7Tuw
JESTEM ŚWIATŁEM I WSZYSTKO JESTEŚMY ŚWIATŁEM, JAK TWÓRCA, KTÓRY JEST BIAŁYM ŚWIETLEM (ENERGIĄ).

Restart

przez jenniferfarley

LINK: https://thecreatorwritings.wordpress.com/2018/03/06/re-boot/

Restart

Aby dodać trochę “zabawy” do tej zmiany, wielu z was mogło zacząć słyszeć / widzieć / czuć rzeczy, których inni nie robią. Nie, nie tracisz rozumu … jest to część ponownego rozruchu, którego doświadczasz. Każdy z was urodził się z oryginalnymi prezentami; społeczeństwo, tradycyjna religia czy presja rodzinna mogły sprawić, że poczujesz, że nie są odpowiednie, więc zamknąłeś je. Wraz z dużym napływem energii na twój plan Ziemi, jest tak, jakby przełącznik został odwrócony i te prezenty wróciły! Najdroższy, wolna wola podpowiada, że ​​to zależy od ciebie, czy zdecydujesz się je objąć, objąć trochę, czy nie. To zależy od Ciebie. Pamiętaj, że Wszechświat i te wspaniałe prezenty są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. ~ Creator

 

PROSTA PROBLEM …………………… ..

przez theutopiauniverse

Link: https://theutopiauniverse.com/2018/03/06/the-simple-problem/

PROSTA PROBLEM …………………… ..

Problemy, problemy, czy znasz kogoś, kto nie ma problemu w życiu, w rzeczywistości ludzie, którzy przysięgają, że nie mają problemów, muszą żyć bardzo nudne życie, problemy są lekcje, które są rzucane na nas, gdy przechodzimy przez życie, niektóre duże niektóre małe, niektóre nieistotne i bardzo ważne, ale to jest lekcja, która została nam wysłana, powód, dla którego musicie sami decydować, ale z każdym problemem stajemy się istotami ludzkimi i ogólnie stajemy się piękniejszą i bardziej wszechstronną osobą aby być blisko, musisz przejść przez ten proces, nie być z kimś w swoim życiu, aby rozwiązać swoje problemy, jednak możesz być z kimś, kto pomoże w tym procesie i nie pozwoli ci stawić im czoła sam.

problemy 1

Jeśli twój problem w życiu jest wielki jak statek, nigdy nie zapominaj, że twoje błogosławieństwa są tak szerokie jak ocean.

W chwilach, gdy pojawiają się problemy między parą, możesz zostać oskarżony o zmianę sytuacji, kiedy mierzysz się ze wspólnymi problemami, tak się nie dzieje, zazwyczaj w tych chwilach jest to sposób, w jaki teraz postrzegasz to, co się zmieniło, po prostu przestałeś żyć życie na drodze drugiego, teraz żyj życiem na swój sposób. Każdy dany problem będzie miał tylko trzy rozwiązania, możesz go zaakceptować, zmienić lub odejść …………. To już nie mniej, więc nie trać dni i dni na przemyślenia, skup się na tych trzech aspektach i działaj Większość problemów pojawiających się w naszym życiu wynika również z braku myślenia lub kontynuowania myślenia bez działania. Im więcej myślisz o swoich problemach, tym głębiej wchodzisz w stres, w którym się umieszczasz, tworząc krąg, który nigdy nie przestaje się obracać … … istnieje lub nie powinno być życie bez problemów, a innym gwarantowanym sposobem rozwiązania tych problemów jest użycie sztuki cierpliwość.

 
problemy 2

“Nie możemy rozwiązać naszych problemów z tym samym myśleniem, którego użyliśmy, kiedy je stworzyliśmy.” Albert Einstein.

  Pomaga także, jako człowiekowi, uświadomić sobie, że nikt nie ma doskonałego życia, to pomoże ci wywierać nacisk na siebie, a nie ścigać życia lub sytuacji, która w rzeczywistości nie istnieje, każdy ma problemy w jakiejś formie lub formie, po prostu niektórzy ludzie wiedzą, jak sobie z tym poradzić w bardziej doskonały sposób, wszyscy możemy uciec od naszego problemu, to jest najprostsze rozwiązanie, ale nie jest właściwe, gdy stajesz twarzą w twarz ze swoimi problemami i pracujesz nad nimi, będziesz przekonaj się, że wyjdziesz z tego o wiele silniej. jeśli problem można rozwiązać, nie ma się czym martwić, a jeśli nie da się go rozwiązać, wówczas niepokojący będzie bezużyteczny proces! Nie pozwól, aby twoje problemy popychały Cię w niewłaściwym kierunku, pozwól sobie na popychanie przez swoje marzenia …………

 
problemy 3

Życie jest jak moneta, możesz ją wydać w dowolny sposób, ale wydajesz tylko JEDEN RAZ.

Gdy przechodzimy przez naszą drogę życiową z problemami do rozwiązania, uczymy się lekcji, z których każdy staje się coraz bardziej doświadczony, co ostatecznie pozwala nam cieszyć się naszym życiem jeszcze bardziej, ważne jest, aby pamiętać, że nie wszyscy jesteśmy stworzeni w ten sam sposób, bycie wspierającym nie przychodzi naturalnie do wszystkich, gdy zakładamy, że nasz partner powinien wiedzieć, jak bardzo jesteśmy źli, nie mogą przejrzeć naszych umysłów i wiedzieć, co jest nie tak, nigdy nie brać tego za pewnik, ponieważ moglibyście być bardzo rozczarowani, wszyscy miejcie złe chwile w życiu, wszyscy mamy do czynienia z okropnymi złymi rzeczami, kiedy to się dzieje, to zależy od nas, abyśmy stali się dla niego silniejsi i aby dalej iść naprzód, mieszkanie nad przeszłością nigdy nam nie pomoże, ponieważ nie możemy zmienić cokolwiek z przeszłości.

 
problemy 4

Żadna rodzina nie jest idealna …… kłócimy się, walczymy. Czasami nawet przestajemy rozmawiać ze sobą, ale w końcu rodzina to rodzina ….. miłość zawsze tam będzie.

Idąc dalej, zidentyfikuj swoje problemy, ale daj energię i energię potrzebnym rozwiązaniom, nie myśl o przeszłych lub nieistotnych sprawach, skup się na rozwiązywaniu problemów i uwolnij swoje problemy.

Brooke Universal Life Coach

 

MIŁOŚĆ I ŚWIATŁO.


GOOGLE BLOG:
https://arrestwarrantsatanicritual.blogspot.com/
http://thelightisthetruth.blogspot.com/

Email: Ronald_wederfoort@yahoo.com
Email: Ronald_Wederfoort@protonmail.com
Telefon: 5999 5156118

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: