07 marec 2018 NOVINKY: JSEM SVETLO A VŠETKO SÚ SVETOM CREATORU TU JE MÔJ DOKUMENT A MOJE SKÚSENOSTI MÔJ SVETLA.

Ja som svetlo a tak si aj ty.

Vy ste stelesňuje svetlo, keď sa stelesňujete.

Keď máte odvahu stačiť na to, aby ste zabudli na to.

Keď sa rozhodnete, že už nebudete pripojený k žiadnemu výsledku, ktorý nebude vyjadrovať vašu váhu.

YOUTUBE VIDEO:

India.Arie – Ja som svetlo (Lyrické video)

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&tl=sk&u=https://www.youtube.com/embed/ism8dBjxKvc&xid=17259,1500004,15700021,15700043,15700105,15700124,15700149,15700168,15700173,15700201&usg=ALkJrhh9rM1Ch745X3z6I0hhQREnXSGdgw

Publikované 26. júna 2013
Hudobné video od India.Arie vykonávajúce I Am Light.

LYRIC
Som svetlý
Som svetlý
Som svetlý
Som svetlý
NIE JE NIEKTORÉ, KTORÉ MÔJ RODINA VYKONALO.
NIE JSEM HLASY V MNE.
NIE JSEM VYKONÁVAJÚCICH VNÚTORNOSTI.
Som svetlý
Som svetlý
Som svetlý
NIE JSEM ZMLUVY, KTORÉ som urobil
ALEBO AKÉKOĽVEK Z NÁSILÍ, KTORÉ BOLI BOLI BOLI.
NIE JSEM SÚČASŤ SNEHU, KTORÝ JE ĽAVÝ, MÔŽEM BYŤ HIND.
Ja som LiGHT
Som svetlý
Som svetlý
NIE JSEM FARBA MÔJHO OČI.
NIE JSEM KOŽA NA VONKAJŠOM.
NEJSEM MÔJ VEK
NIE JSEM MÔJ PRÁVO
JE VŽDY SVETELNÝ
JE VŽDY SVETELNÝ
ALL LIGHT
ALL LIGHT
Som svetlý
Som svetlý
JÁ JE JE DIVINITA DEFINOVANÁ
Ja som Boh na vnútornej strane
JSEM STAR
ČÍSLO VŠETKÝCH
Som svetlý

Som vojak svetla

 

Vážení bratri a sestry,

AKO JE VŠETKO ZA VÁS DNES, VYHĽADÁM SÚHLASÍM MÔJ SKÚSENOSTI SVOJEHO SVETLA.
Ja som tiež svetlo, a môžem vidieť svoje vlastné svetlo.

AK JE DOLNÝ A ZATVÁDZA MÔJ OČI A AKO SNÍMOM VYŠŠIE, MÔŽEM VYHĽADAŤ MÔJ SVETLÉ SVETLO.

A teraz so zvyšovaním energetiky Môj svetelný výboj je jasnejší, vidím to predo mnou, pridám všetko, čo predo mnou zviditeľujem.

Budem vysvetľovať, čo vidím, vidím vlny dvoch svetlostí tvorcu jeho myslenia. KTORÉ SÚ DVA, TMAVÉ SVETLO MATKA A OTÁČOVÉ SVETLO.

MÔŽETE SI ZOBRAZIŤ, AKO JSOU VZŤAHOVAŤ S VŠETKÝMI A VYZADUJETE RÔZNE FARBY, KTORÉZMENEJÚ ENERGIU S KTORÝMI INÝMI.

Viem, že nie som telo, viem, že som svetlom, myšlienkou tvorcu, ktorý vyjadruje , že môžem byť vovesmíre.

SÚ VŠETKY SVETLÁ.


LOVE A LIGHT.

MÔJ VIDEA, KTORÝM MÁM POSKYTNÚM MÔJ SKÚSENOSTI AKO SVETLO.
Ospravedlňujeme sa za to v angličtine.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&tl=sk&u=https://www.youtube.com/embed/XeKE-XfXOoY&xid=17259,1500004,15700021,15700043,15700105,15700124,15700149,15700168,15700173,15700201&usg=ALkJrhgoFG2qtLk0mn1bSXB_qyb5fgzplg
Som svetlý a všetci sme svetlí, ako tvorca, ktorý je bielym svetlom (energia).

Re-Boot

od jenniferfarley

LINK: https://thecreatorwritings.wordpress.com/2018/03/06/re-boot/

Re-Boot

Stačí len pridať trochu “zábavy” k tejto zmene, mnohí z vás možno začali počuť / vidieť / cítiť veci, ktoré iní nie. Nie, nestrácate tvoju myseľ … je to súčasť rebootovania, ktorú zažívate. Každý z vás sa narodil s originálnymi darmi; spoločnosť, tradičné náboženstvo alebo rodinné nátlaky vás mohli mať pocit, že nie sú vhodné, takže ich vypnite. S veľkým prílivom energie do vašej planéty Zeme je to, ako keby bol prepínač prepnutý a tie dary sú späť!Najdrahšia, slobodná vôľa diktuje, že je na vás, či sa rozhodnete ich objať, objať trochu alebo vôbec nie. Je to úplne na vás. Pamätajte si, že vesmír a tie úžasné dary sú vždy tam, keď ich potrebujete. ~ Stvoriteľ

 

ZLEPŠENÝ PROBLÉM …………………… ..

autopiauniverse

Odkaz: https://theutopiauniverse.com/2018/03/06/the-simple-problem/

ZLEPŠENÝ PROBLÉM …………………… ..

Problémy, problémy poznáte niekoho, kto nemá problém v živote, v skutočnosti ľudia, ktorí prisahajú, že nemajú žiadne problémy, musia žiť veľmi nudný život, problémy sú ponaučenia, ktoré sa na nás vrhajú, keď prechádzame životom, niektoré veľké niektoré malé, niektoré nevýznamné a niektoré veľmi dôležité, ale je to lekcia, ktorá nám bola poslaná, dôvod, prečo sa musíte rozhodnúť pre seba, ale s každým problémom vyrastáme ako ľudské bytosti a vo všeobecnosti sa stáva skôr krásnou a komplexnou osobou aby ste boli v okolí, musíte prejsť týmto procesom, nenechajte sa s niekým vo svojom živote vyriešiť vaše problémy, ale môžete byť s niekým, kto vám pomôže v tomto procese a nedovolí vám, aby ste im čelili osamote.

problémy 1

Ak je váš problém v živote veľký ako loď, nikdy nezabudnite, že vaše požehnanie je tak široké ako oceán.

V čase, keď vzniknú problémy medzi párom, môžete byť obvinení z toho, že sa pri spoločných konfrontáciách stretnete, to nie je prípad, zvyčajne v týchto chvíľach to je spôsob, akým to teraz vidíte, že ste sa zmenili, jednoducho ste prestali žiť život v ceste druhého, teraz žijete život svojou cestou. Akýkoľvek daný problém bude mať len tri riešenia, môžete ho prijať, zmeniť ho alebo ho nechať … … to nie je nič menej, takže nestrávte dni a dni premýšľaním o tom, zamerať sa na tieto tri aspekty a konať , väčšina problémov, ktoré sa objavujú v našom živote, je tiež kvôli tomu, že nerozmýšľame, alebo budeme pokračovať v myslení bez toho, aby sme konali. Čím viac premýšľate o svojich problémoch, tým hlbšie do stresu, ktorý si kladiete, vytvoríte kruh, ktorý sa nikdy nezastaví … .. je alebo by nemal byť život bez problémov a ďalším garantovaným spôsobom riešenia týchto problémov je použitie umenia trpezlivosť.

 
problémy 2

“Nemôžeme riešiť naše problémy tým istým myslením, ktoré sme použili, keď sme ich vytvorili.”Albert Einstein.

  Tiež pomáha vám, aby ste si uvedomili, že nikto nemá dokonalý život, pomôže vám to vyvíjať tlak na seba a nie na prenasledovanie života alebo situácie, ktorá v skutočnosti neexistuje, každý má problémy v nejakej forme alebo forme, je to len to, že niektorí ľudia vedia, ako s ňou lepšie zvládnuť, môžeme všetci utiecť z nášho problému, to je najjednoduchšie riešenie, ale nie správne, keď sa stretnete s vašimi problémami a pracujete s nimi, budete zistíte, že z toho vyjdete oveľa silnejšie. ak sa problém môže vyriešiť, nie je nič starať, a ak to nemožno vyriešiť, potom bude znepokojujúce zbytočný proces! Nedovoľte, aby vás vaše problémy viedli nesprávnym smerom, len nechajte sa tlačiť svojimi snami …………

 
problémy 3

Život je ako minca, môžete ho minúť ľubovoľným spôsobom, ale vy to len minúť.

Keď prechádzame našou životnou cestou s riešeniami problémov, učíme sa s každým, čo sa stáva čoraz skúsenejším, čo nám nakoniec umožňuje ešte viac využívať náš život, je dôležité si uvedomiť, že nie všetci sme robili rovnakým spôsobom, podporovať sa nepríde prirodzene ku každému, keď predpokladáme, že by náš partner mal vedieť, ako sme zlé, nemôžu vidieť cez našu myseľ a vedieť, čo je zlé, nikdy to nepovažovať za samozrejmosť, pretože by ste mohli byť veľmi sklamaní, my všetci mať svoje zlé časy v živote, všetci sme sa zaoberali niektorými škaredými zlými vecami, keď sa to stane, je na nás, aby sme sa na to silnejšie a aby sme pokračovali vpred, bývanie v minulosti nám nikdy nebude pomáhať, pretože nemôžeme zmeniť niečo z minulosti.

 
problémy 4

Žiadna rodina nie je Perfektná … … tvrdíme, bojujeme. Dokonca sme prestali hovoriť niekedy inokedy, ale nakoniec, rodina je rodina ….. láska bude vždy tam.

Choďte ďalej a identifikujte svoje problémy, ale dajte svoju energiu a silu potrebným riešeniam, nie premýšľam nad minulosťou alebo irelevantnými záležitosťami, zostaňte zamerané na riešenie a uvoľnite svoje problémy.

Brooke Universal Life Coach

 

VAŠE DONÁCIE JE VEĽMI VYPRESENÉ

LOVE A LIGHT.


GOOGLE BLOG:
https://arrestwarrantsatanicritual.blogspot.com/
http://thelightisthetruth.blogspot.com/

E-mail: Ronald_wederfoort@yahoo.com
E-mail: Ronald_Wederfoort@protonmail.com
Telefón: 5999 5156118

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: